אודות

“מים זורמים מן הדברים שהיו לעולם לדברים שיהיו לעולם…” יהודה עמיחי

מים בצורתם הטבעית: אגמים, נהרות, נחלים ובריכות, מזמינים אותנו להשתמש בהם וליהנות מהם בכל עונה ובכל מזג אויר. מאז בריאת העולם, קשור האדם לאלמנט המים באין סוף דרכים: שתיה, רחצה, התבוננות והאזנה לקול הפכפוך המרגיע.

 

 

מיזומי, “אגם” בשפה היפנית, מביאים את המים אליך

חברת מיזומי הוקמה על ידי לילך פאר ועודד תמיר. לילך, מהנדסת תעשיה וניהול, הקימה את חברת מיזומי, לאחר תקופה בה עבדה בבניית בריכות נוי ואחזקתן. בהמשך, הצטרף אליה בן זוגה, עודד, מהנדס אזרחי בוגר הטכניון. עודד שעבד כמנהל פרויקטים, תרם לחברה את הידע המקצועי מעולם הבניין.

חברת מיזומי מתמחה בבריכות שחיה אקולוגיות ובריכות נוי משלב התכנון והבנייה, דרך מערכות הסינון, ועד לאכלוס הבריכה בצמחיה ודגים. אנו במיזומי מאמינים כי בפרטים הקטנים טמונה הדרך לתוצאה המיוחלת.

אין בריכה הדומה לאחרת. כל עבודה היא יצירה ייחודית המתאימה למקום ולאנשים החיים בו. מבריכות נוי בקווים מודרנים ישרים ועד לאגמים טבעיים ופראיים, בשיתוף מלא עם הלקוח ובהכוונתו, נעשה הכול כדי להגשים לכם חלום.

BIOTOP – טכנולוגיות מים המתקדמות בעולם

biotop-logoב 01/01/09 חתמה חברת מיזומי על הסכם שותפות עם חברת BIOTOP האוסטרית. חברת BIOTOP שבבעלות פיטר פטריץ’, החלה בבניית בריכות שחייה טבעיות בשנת 1985. בניית הבריכות מתבצעת עם ציוד מתקדם המוגן בפטנט, אשר פותח במעבדות BIOTOP ומאושר לשימוש רק עבור שותפי החברה.

עם ניסיון של שנים בבניית בריכות אקולוגיות בארץ ישראל, באקלים הים תיכוני, עבור לקוחות ישראלים. בשילוב עם ניסיון של 20 שנה ולמעלה מ 3,000 בריכות שחייה אקולוגיות ברחבי העולם – חברת מיזומי מעלה את רף המקצוענות והידע, ומצטרפת לקהילה הבינלאומית המשתמשת בטבע, עם הטבע, למען האדם.

האנשים במיזומי

lilach.jpg
לילך פאר

בעלים ומנכ"ל

oded.jpg
עודד תמיר

ראש אגף תכנון

ohad.jpg
אוהד אורן

מנהל פרויקטים

yshai.jpg
ישי בן דוד

מנהל אגף אחזקות