בריכות שחיה

בריכות שחיה אקולוגיות - לשחות בבית ולהרגיש בטבע

בימים עברו היה יכול כל אדם לשחות ולהתרחץ במים שהעניק לנו הטבע. היום, לצערנו, זה כמעט בלתי אפשרי.

הדאגה לבריאות והפחד ממחלות בעיקר בתרבות המערבית, גרמו לכך שרחצה במים המטוהרים באמצעות כימיקלים הפכה להיות האפשרות היחידה.
על מנת לטהר את המים – משמיד המין האנושי כל צורת חיים במים. שיטת טיהור זו אמנם יוצרת אשליה של מים נקיים, אך טומנת בחובה סכנות בריאותיות רבות.

היום, אנחנו מבינים כי על מנת להיות בריאים ולחיות נכון, יש להשתמש בטוב שבטבע ולא לשנות אותו ולפגוע בו.

אם פעם חשבנו שירקות יפים וגדולים הם ירקות טובים. היום אנחנו מבינים כי לצורה החיצונית אין משמעות בריאותית, נהפוך הוא, ירקות יפים מדי הם כנראה בריאים פחות.

ואם עד עכשיו לא הייתה אלטרנטיבה אחרת לשחייה מלבד בריכות כלור – היום יש בריכות שחייה אקולוגיות – בריכות שעובדות עם הטבע.

עם יותר מעשר שנות ניסיון בבניית בריכות שחייה באקלים הים תיכוני ועם עשרות בריכות שחייה ברחבי הארץ, נשמח להתאים לך את הבריכה שלך.

מהי בריכת שחיה אקולוגית?

בריכת שחיה אקולוגית היא למעשה, בריכה המטוהרת ללא כימיקלים. קיימים שני סוגים של בריכות שחייה אקולוגיות : הבריכה המסורתית ובריכת LIVING POOL של חברת BIOTOP.

הבריכה המסורתית המחולקת לשני אזורים : אזור המיועד לשימוש בני אדם, ואזור המיועד לטיהור המים באמצעות צמחיה (ווטלנד).

בריכת ה LIVING POOL היא למעשה בריכה אקולוגית המטוהרת באמצעות פילטר סופח זרחן, פטנט ייחודי של חברת BIOTOP,  ואינה מצריכה בניית אזורי טיהור צמחי.

בזכות הידע שהצטבר והטכנולוגיה שהתפתחה – החוויה של שחייה במים חיים הפכה לאפשרית. לבריכת שחיה אקולוגית יתרונות רבים. לא רק שהבריכה נקייה מכימיקלים, גם חומרי הבנייה עצמם ידידותיים לסביבה. לאנשים עם עור רגיש או בעיות עיניים – אין סיבה לדאגה.

אנשים השוחים בבריכות אקולוגיות טוענים כי גופם מתחמם מהר יותר, וכי המים מרגישים “רכים” יותר, ללא כל תוספים מלאכותיים. גם אם ברשותכם בריכת כלור עדיין ניתן להמירה לבריכה טבעית. הבריכה האקולוגית היא אסתטית לעין ,משתלבת בגן ונראית כחלק ממנו. ההרמוניה וחוסר ההפרדה בין הבריכה לגן ,מעניקים לשוחה בבריכה הרגשה עילאית של התמזגות עם הטבע והסביבה. בכל עונה מעונות השנה, מקבלת הבריכה מראה שונה. שושנות המים בשלל צבעיהן פורחות באביב ובקיץ, צבעי השלכת מופיעים בסתיו, ובחורף הופכת הבריכה לבריכת השתקפות. הנאת הילדים מהבריכה הטבעית מגוונת ומעשירה יותר, הבריכה מקרבת את הילד לטבע ומעשירה את עולמו. בריכות שחיה אקולוגיות הבנויות כהלכה, קלות לתפעול ועלות אחזקתן קטנה יותר ופשוטה יותר משל בריכות שחיה מסורתיות.

BIOTOP – טכנולוגיות מים המתקדמות בעולם

ב 01/01/09 חתמה חברת מיזומי על הסכם שותפות עם חברת BIOTOP האוסטרית. חברת BIOTOP שבבעלות פיטר פטריץ’, החלה בבניית בריכות שחייה טבעיות בשנת 1985. בניית הבריכות מתבצעת עם ציוד מתקדם המוגן בפטנט, אשר פותח במעבדות BIOTOP ומאושר לשימוש רק עבור שותפי החברה

עם ניסיון של שנים בבניית בריכות אקולוגיות בארץ ישראל, באקלים הים תיכוני, עבור לקוחות ישראלים. בשילוב עם ניסיון של 30 שנה ולמעלה מ 3,000 בריכות שחייה אקולוגיות ברחבי העולם – חברת מיזומי מעלה את רף המקצוענות והידע, ומצטרפת לקהילה הבינלאומית המשתמשת בטבע, עם הטבע, למען האדם.

BIOTOP LIVING POOL – בריכות ללא אזור טיהור

בריכת שחייה עם מים חיים, נקייה מכלור וכימיקלים רעילים, היא חלום משותף לאנשים רבים, אך לא כולם רוצים לשלב בגינתם אזור טיהור צמחי (ווטלנד).
כדי לתת מענה לאנשים אלו, פיתחו המדענים מחברת BIOTOP פטנט ייחודי ובשנת 2010 השיקו לראשונה את

BIOTOP LIVING POOL – בריכה אקולוגית ללא אזורי טיהור

ניתן לשדרג כל בריכה מוכלרת ל BIOTOP LIVING POOL בקלות יחסית ובעלויות נמוכות.

מאמרים נוספים על בריכות שחיה אקולוגיות

בניית אלמנט מים

בניית אלמנט מים בניית אלמנט מים אלמנט מים שבנינו בעומר,…

להמשך קריאה
מערכת סינון בבריכה אקולוגית

מערכת סינון בבריכה אקולוגית מערכת סינון בבריכה אקולוגית כיצד מתרחש…

להמשך קריאה
המרת בריכת כלור לבריכה אקולוגית

המרת בריכת כלור לבריכה אקולוגית פעמים רבות פונים אלינו לקוחות…

להמשך קריאה
בריכת נוי בגינה
השוואה בין בריכות אקולוגיות ובריכות מוכלרות

השוואה בין בריכות אקולוגיות ובריכות מוכלרות בריכות אקולוגיות בריכה אקולוגית…

להמשך קריאה